Aeg on raha

Järjest enam muutub kallineva energiahinnaga maailmas maja välimuse kõrval oluliseks selle tehnilised näitajad: vastupidavus, energiaefektiivsus, ehituse kiirus, ühtlane ja külmasildadeta soojustus ning ehituse kogusumma.

Kuna meie plokk on juba soojustatud, hoiad kokku soojustuse lisamise pealt ja võidad ajas ning rahas. Tootevalikus on kõik vajalikud eriplokid, mis muudavad ehituse aja minimaalseks. See tähendab, et näiteks 180m2 maja esimese korruse seinad püstitab neljaliikmeline meeskond 5 tööpäevaga (sh betoonivalu).

Materjali tüüp Ehituse aeg
Savi- ja silikaattellis 5-6t / 1m²
Kergbetoon (nt Aeroc ja Fibo) 4-5t / 1m²
Meie termoplokk - algaja meeskond 1t / 1m²
Meie termoplokk - väljaõppinud spetsialist 0,3t / 1m²

Vastupidavus ja kvaliteet

Meie termoplokkidest maja ehitamise tehnoloogia on kõige kiirem ja samas tagab see väga tugeva konstruktsiooni.

Kuna plokid laotakse üles nagu LEGO, on tagatud ideaalselt sirged ja siledad seinad. Ploki kahe soojustuskihi vaheline ava armeeritakse ja valatakse betooni täis, misjärel tekib külmasildadeta monoliitbetoon-konstruktsioon

Selline konstruktsioon on nii tugev, et kannatab tugevaid maavärinaid ja orkaane kiirusega kuni 200km/h. Meie plokkidest maju on ehitatud juba üle 20 aasta ja seni ei ole leitud ühtegi märki kvaliteedi halvenemisel.
thermomaja-termoplokk-naidis

Teised ehituse kiirust mõjutavad tegurid

Kergeid elemente on lihtne transportida ja paigaldada.

Ploki kaal 1m2 seina kohta on kõigest 3,6 – 7,3kg. Plokkidel on iga 5cm tagant soon, mille järgi on lihtne lõigata. Eriplokid (sillused, nurgad jne.) tagavad kiire paigalduse ja turvalise armeerimise.

*Me garanteerime seina maksimaalse kvaliteedi, kui betoon valatakse kuni 3m kõrguse seina sisse. Kogenud ehitajad võivad ühe korraga valada kuni 5m kõrgusi seinu.

Materjali tüüp Kasutatava materjali kaal 1m2 seina kohta
Savitellis - 25 cm 360 kg
Silikaattellis - 25 cm 324 kg
Kergbetoon - 49 cm 245 kg
Meie termoplokk - 45 cm 7.3 kg
Meie termoplokk - 35 cm 6.5 kg

Mida on vaja, et ehitama hakata?

Haara kätte käsisaag, loodlaud ja mõõdulint ja sa oledki valmis maja ehituseks!

Termoplokkidest maja ehituseks ei ole vaja rasketehnikat ega kalleid tööriistu. Maja ehitusega saab hakkama igaüks, kellel on elementaarne arusaam majaehitusest. Vundamentide, vahelagede ja katuste tegemisel soovitame siiski kasutada kogenud spetsialiste.

Juhend ehitajale [EST]